KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Grafiskt blad 14519007
nr 1451 9007
Grafiskt blad
Carl Linderoth, "Crowd". Signerad, numrerad 130/150, Giclee fine art. Bildmått: 12x17 cm, yttermått inklusive ram: 19x24 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 28 februari 2022
kl 18:51:24
22/2 12:39:46